Daň za bicepsy

Také jste zastáncem názoru, že muž má mít pořádné svaly? Tak pozor, aby to některý z pánů nepřehnal.
·        Ten, který se jen trápí v posilovně a svému tělu tak dopřává jen tuto přirozenou svalovou podporu, je v bezpečí.
·        Ale ten, který se rozhodl pomoci svým bicepsům chemií, může být ohrožen priapismem.

svaly

Co to priapismus je? Trvalá a nechtěná erekce. Ono to může možná znít jako docela radostná záležitost, ale opak je pravdou. Priapismus dokáže doslova otrávit život. Zatímco normální erekce, která je vyvolána pohlavním vzrušením, se dá přirozeně a celkem příjemně zvládnout, tady je to bolestivý problém. Náhle se objeví erekce, která nemá zjevnou příčinu a nechce odeznít. A její majitel tedy rozhodně na žádný sex chuť nemá. Jedná se o narušení odtoku krve z penisu, nebo zvýšení přítoku krve do tohoto orgánu.

sexy

Anabolika zvětšují nejen svaly

Pokud nastal problém nechtěné a neochabující erekce, je potřeba navštívit urologa, který udělá ultrazvukové vyšetření a zjistí tak příčinu. Většinou je toto postižení způsobené

–         užíváním antidepresiv
–         užíváním léků na snížení krevního tlaku
–         kouřením marihuany
–         užíváním takzvaných bobulí.

Tyto podpůrné přípravky, kterými jsou anabolika, mohou zatočit s celým mužským organismem a toto může být výsledek.

Chudák Priapos

Kde se vzalo pojmenování priapismus? Podle řeckého boha Priapa, který měl na starosti veškeré plození. Pak ale dostal svou mužnou sílu za trest. Zato, že se chtěl zmocnit jedné nymfy, ho bohové odměnili neutuchající touhou a stále rostoucím penisem. A tak Priapos trpí a nikdy se nemůže svého utrpení zbavit. Na starých freskách je zobrazován jako vousatý muž, který nepobral mnoho krásy, zato má obrovský úd. Na fresce z Pompejí si ho musí dokonce zavěšovat na kladku. Ubohý Priapos. Takže je potřeba si položit otázku. Stojí mi rychlý a pohodlný nárůst svalů za to riziko?