Podnikání
Opálení

Opálení


Opálení

Pohled na krásně opálené tělo, ať už mužské či ženské, je rozhodně velmi příjemný. Někomu připomíná bezstarostné dny, strávené na některé z exotických pláží. Někdo dává přednost pomalému opalování a volí raději zahradní lehátko a prostředí vlastní zahrady. Hnědé a opálené barvy pokožky lze dosáhnout i různými samoopalovacími krémy, které zajistí exotický vzhled i bez sluníčka. A pak je zde také možnost využít například solárium Brno Naomibrno.cz. Ne každý má možnost užít si dlouho dovolenou v některém z exotických koutů světa. Ani nemá možnost být po dlouhé dny vystaven slunečním paprskům. Někdy zkrátka není čas či příležitost. Přesto se ale lidé nemusí vzdávat svého snu o krásně opálené pokožce. Použitím solária či samoopalovacích krémů lze ušetřit spoustu času.

opaleni

Solárium

Někteří lidé nemají příliš velkou důvěru v solária a dávají přednost opalování vlivem slunečních paprsků. Solárium ozařuje lidské tělo UV zářením. Podle posledních dat odpovídá 20 minut strávených v soláriu přibližně jednomu dni strávenému na pláži. Je třeba zmínit, že umělé UV záření není vhodné pro malé děti. Mohlo by totiž stát za vznikem různých kožních problémů. Opatrní by měli být také lidé s velmi světlou kůží nebo lidé s velkým počtem mateřských znamének. Jinak jsou ale dnešní moderní solária bezpečná a sen o krásně opálené pokožce vám během několika málo minut dokážou splnit.

solarium

Kosmetika a krémy

Na trhu je také nepřeberné množství kosmetiky, která zajistí opálení, a přitom nemusíte vůbec vyjít z domu. Jedná se samozřejmě o různé druhy samoopalovacích krémů. Některé podporují klasické opálení po slunění, jiné přímo dodávají barevný pigment na kůži. K dostání jsou přípravky jak k aplikaci na celé tělo, tak i přípravky určené speciálně na obličej a dekolt. Také existují v různých formách. Lze vybírat ze samoopalovacích krémů a mlék, sprejů a v současnosti už i ubrousků.