Řešení do nového startu

Mnoho lidí se vzdá svého snu o soukromém podnikání také z obavy, že by se museli na samém počátku hned zadlužit. Je to bohužel většinou pravda.

  • Člověk, který má peněz na rozhazování, většinou o další starosti, které jsou spojené s nějakou podobnou činností, nestojí.
  • A ten, který si tak chce vydělat na živobytí, zase nemá dostatek prostředků do začátku.

peníze za dům

Z čeho mají žadatelé o úvěr největší strach? Že nebudou moci každý měsíc splácet příliš vysoké částky. Nebankovní poskytovatelé mají docela jiné možnosti nežli klasické banky. Tady se lze domluvit na takových splátkách, které by byly pro vás naprosto únosné. Nízké daňové přiznání tedy rozhodně není překážkou v rozjezdu vlastního podniku.

Odrazte se a začněte znovu

Pokud se tedy rozhodnete, že to s tím podnikáním přeci jen zkusíte a vezmete si půjčku, můžete opět narazit na problém. Ale pouze u banky. Ta má ve svém programu nulovou toleranci záznamů v některém z registrů dlužníků. Nebankovní společnosti nabízejí v tomto případě produkt, kterým je nebankovní hypotéka bez registru.

  • Jak už z názvu vyplývá, nikdo nebude podrobně zjišťovat, jestli náhodou nejste mezi zaznamenanými dlužníky.

podané peníze

Záleží totiž jen na vás, jak si rozpočítáte své finance, abyste zjistili, jestli jsou pro vás měsíční splátky únosné. Rozhodujete se tedy naprosto svobodně a jako zodpovědný člověk, který o sobě je schopen rozhodovat sám. Je zapotřebí si uvědomit, že hypotéka je opravdu běh na dlouhou trať. Jestliže se však potácíte mezi několika nevýhodnými půjčkami a nevíte, jak z toho ven, pak byste měli o této možnosti vážně uvažovat. S pomocí nebankovní hypotéky si můžete požádat o konsolidaci půjček a splácet jen tolik, kolik je ve vašich možnostech. Cílem tohoto produktu totiž není svého klienta zahnat do úzkých, ale skutečně mu pomoci dostat se opět na pevnou zem.