Vsaďte na osvědčené vlastnosti autožárovek Osram Cool Blue Intense

Žárovky do předních světlometů jsou spotřební zboží a mnozí na ně nepohlíží zrovna s úctou. Jsou levné, svítí, a to přece stačí. V této kategorii výrobků se však vyskytují i špičkové modely, s nimiž je jízda bezpečnější a působivější.silnice před západem slunce

Proč vsadit na Osram Cool Blue Intense

Značkový výrobek – o značkových produktech se traduje, že bývají spolehlivější, a že značka je vždy zárukou potřebné kvality. O autožárovkách to platí dvojnásob, zvláště dnes, kdy se na náš trh valí množství zboží pochybné jakosti asijské produkce.
Více světla – více světla znamená v tomto případě více jasu a lepší kontrast, přibližně o dvacet procent větší hodnota, než při svitu obyčejné autožárovky. Stále se však pohybujeme v tolerovaném rozmezí povoleném pro silniční provoz. Tyto výrobky se doporučují řidičům, kteří jezdí častěji po setmění, a těm, co mají zrakovou vadu.
Zajímavý vzhled – typová řada Osram Cool Blue Intense Lightpark.cz samozřejmě nevydává světlo modré barvy, ačkoli se tento výraz objevuje v samotném názvu výrobku. Ten musí splňovat požadavky pro udělení homologace pro provoz na pozemních komunikacích, a tak se odstín světla pouze přibližuje modravému nádechu. Ten je však velmi dobře rozeznatelný, zvláště v porovnání s běžnou halogenovou žárovkou. Rozdíl je markantní nejen za volantem, ale i z pohledu vnějšího pozorovatele. Působí více svěžím dojmem a dodává karosérii vozu zajímavější vzhled. městský večerní provoz
Bezpečnost za volantem – atraktivní vzhled však není jediný důvod, proč se výrobce soustředil na vývoj této produktové řady, mimochodem jedné z nejoblíbenějších v celé Evropě. Jde hlavně o bezpečí posádek vozů a všech ostatních osob, které se pohybují v okolí jízdního pruhu, ať už jako chodci, anebo cyklisté. Teplota chromatičnosti (barevná teplota) těchto žárovek se nachází až na horní limitované hranici, na hodnotě 4200 K, a to je tzv. „neutrální bílá“, jež napodobuje denní sluneční světlo. Běžné žárovky svítí teplým odstínem, a ten přispívá k větší únavě a dezorientaci.