Auto a výlety

Když můj přítel konečně udělal už řidičské oprávnění, tak jsme byla nadšená a těšila jsme se na různé auto výlety. Protože já jsem řidičák mít nemohla, protože mám velké zdravotní problémy, které mi zabraňují to, abych si udělala řidičský průkaz. Abych pravdu řekla, tak mě to ze začátku opravdu hodně štvalo a vadilo mi to, protože jsem vždycky chtěla dělat taxikářkou nebo rozvážet pizzu anebo rozvážet poštu. A to by mě opravdu hodně bavilo, protože řídit auto umím opravdu perfektně. A vy si asi říkáte, jak jsem mohla řídit, když jsem neměla řidičský průkaz. Ano máte pravdu, bylo to divné, ale on mě dědeček a taky tatínek vždycky nechávali řídit auto někde na louce.

Auto je pro mě důležité.

Takže se klidně mohu pochlubit, že ve svých šestnácti letech jsem jezdila autem opravdu perfektně a umím řídit a taky zná všechny předpisy a značky na silnici. Takže je opravdu velká škoda, že nemohu mít řidičský průkaz, protože jsem velice zodpovědný řidič. I když jsem tady před tím jezdila bez nějakého oprávnění a nebylo mi ani osmnáct let. Jenomže ruku na srdce, tohle asi dělá každý. Proto jsem taky byla velice ráda, když přítel už konečně měl řidičský průkaz, který udělal sice napodruhé, ale byla jsem ráda, že alespoň on ho má. A co se potom nestalo.

Mám ráda výlety autem.

Jakmile přítel získal svobodu takovou, že může kdykoliv a kamkoliv autem jet, tak mě začal podvádět, protože on machroval, že má auto, které bylo opravdu hodně drahé, protože jeho rodiče byli hodně bohatí lidé. Takže to dopadlo tak, že jsme se asi půl roku po jeho řidičském průkazu rozešli, protože ten vztah absolutně neměl žádnou budoucnost. Přeci nebudu s mužem, který mě podvádí na každém kroku, kde se mi potom všichni v okolí smějí. Takže jsme to raději ukončili a přítel byl rád, že už konečně volný, že si může dělat opravdu všechno co chce. Myslím si, že auto samozřejmě není všechno, ale když přítel to tak chtěl, tak budiž. On chce mít všechno dokonalé, tak ať má. A nebudu mu nic vyčítat, však on pozná, jaký život doopravdy je.