Co raději ne

Co by většina normálních dívek a žen měla raději nechat na pultech obchodů? Každý má samozřejmě svůj vkus, styl, limity. Ale jsou jisté kousky, na které je třeba dávat při výběru velký pozor. Sluší jen někomu, podle mě jsou i takové, které nesluší nikomu, ale to je můj čistě subjektivní názor.
Tak dovolte ale alespoň několik tipů, co raději nenosit, když nechcete riskovat trapnost nebo vzbuzovat smích (či nechtěný soucit) okolí.
dívka v šortkách
krátké topy (crop top)
Jste-li sportovní třináctka, profesionální modelka nebo trenérka fitness, klidně do nich. Ostatní raději pozor, nutné je naprosto ploché břicho! A nejlépe dokonale vysoustružené celé tělo.

krátké šortky
Opravdu není potřeba grilovat se v horkém létě v dlouhých kalhotách. Kraťasy jsou dobrá věc. Při výběru myslete na to, jakou máme figuru. Se zvláštním zaměřením na nohy. Nezapomínejme, kolik úsilí stojí většinu modelek krásné nohy v posilovně a následně při následné úpravě fotek profíka, který zakrývá nedostatky. Ultra krátké šortky se opravdu nehodí pro každou. Také je vhodné mít zakryté alespoň hýždě. Některé dámy si bohužel neuvědomují, že je třeba brát v potaz, kam si je berou. A nosí je všude, vždyť je přece léto! Tento oděv je vhodný na volný čas, sport, dovolenou u vody. Při některých příležitostech může působit poněkud lascivně.
sportovní oblečení
topy s holými zády
Tak ty mohou směle nosit dívky a ženy, které vlastní hodně malá, případně žádná prsa. Žádná podprsenka se pod ně skutečně vzít nedá. Přesněji řečeno nedá se vzít tak, aby to vypadalo dobře. Jasně, existují samodržící, ale ty podrží jen malé poprsí a osobní pocit, že nejdete úplně „naostro“.

harémové kalhoty
Každý chápe, že jsou pohodlné. To nepochybně. Na cvičení výborná volba. Ovšem na běžné nošení si je každá dovolit nemůže. Hlavně, pokud ručička váhy přesáhne padesátku až šedesátku (v závislosti na výšce).
velký zadek
Připadají vám rady příliš „na tělo“? Pak vězte, že je to myšleno jen v dobrém a pro vaše dobro. Ono se to někdy fakt nedá.