Proč nás milují

… ale asi nedělá! To se stává často, že milé dámy! On si nás nevšímá, věnuje se jiné. A ještě ke všemu takové (podle nás) ošklivce. To snad dělá naschvál. Ne, ne. Pravděpodobně ho jen prostě zaujala jiná. Nemusíte vypadat jako modelka, a přesto můžete vzbudit pozornost mužů, i toho vašeho pana Dokonalého. Nejen vzhled je to, co je zajímá. Důležité je i to, co z vás vyzařuje. Nemusí být těžké stát se u nich oblíbenou. Stačí znát pár triků úspěšných a obletovaných žen.
úsměv ženy
Smějte se a bavte se
Nechceme radit kterak se stát rozřehtaným diblíkem. To by působilo spíše opačný efekt. Jde o to, že muži mají rádi ženy, které vypadají spokojené a usmívají se. Je důležité být spokojená sama se sebou. Tak žádné hraní na ledové královny, namyšlené fifleny nebo dokonce ufňukané chudinky. Usmívejte se!

Věřte si
Musí na vás být vidět, že jste samostatná a schopná žena. Neznamená to samozřejmě trapně se chvástat. Ale image zoufalky, která číhá, komu by se pověsila na krk na muže neplatí. To nechte tvůrcům některých rádoby romantických příběhů. Vy pracujte zkrátka na svém zdravém sebevědomí.

Mějte se ráda
Skromnost je celkem dobrá vlastnost, ale na pány nefunguje. Když si neceníte sama sebe, proč by to dělali oni? Pokud to jde, nešetřete na sobě. Zajděte kadeřníkovi, na kosmetiku, na masáž. Dopřejte si hezké oblečení a boty. Prostě se mějte ráda a sama sebe trochu rozmazlujte a pečujte o sebe.

Nezapomínejte, že jste žena
Mužům (kteří jsou na ženy) se líbí ženskost. Nezapomínejte na to! Volné ani zadané. Nechcete přece dopadnout jako ta dáma z drsného chlapského vtipu, kde pán praví: „už to není manželka, ale tlustej kamarád“ No, nutno dodat, že někdy je to bohužel smutnou realitou. Muži nepotřebují ve vás mít „kamaráda z mokré čtvrti“. Těch si najdou dost mezi kluky, když budou chtít.
žena s balonkem
Občas ho pochvalte
Přiznejte si, že i vy máte ráda, když vás někdo pochválí a obdivuje. To šlo lépe našim prababičkám, nám to jde čím dál hůř. Trochu je to tím, že ony muže chválily za věci, které my dnes děláme místo nich. Jejich role „živitele rodiny“ pak dost upadá. Ale když je dobrá vůle, nějaký důvod k pochvale a obdivu se najde, že? Uvidíte, jaký to má účinek!

Vařte
Ono na každém přísloví něco je. I na tom, že láska prochází žaludkem. Některé dívky jako by si myslely, že čím budou větší nešiky a štítivky ve všem, co se týká domácnosti, tím budou více in. Možná na chvilku. Muži prostě mají rádi dobré jídlo a útulný domov. Jen si dejte pozor, ať se vaše láskyplná péče nezmění v každodenní otrockou dřinu. To taky není ono.