Nákupy
Do města i na hory, pro rekreaci i závodění.

Do města i na hory, pro rekreaci i závodění.

Sezóna cyklistiky již začala a vy stále nemáte vhodné oblečení, které kromě funkčnosti splňuje také báječný vzhled? Nevadí, Castelli se o to postará. Značka pocházející až z Itálie, která vám poskytne komfort, dobrý vzhled i praktičnost? Přesně to je Castelli. Základní nabídkou jsou mimo cyklodresů a cyklokalhot také funkční prádlo, ponožky, bundy a vesty či doplňky.

Cyklorukavice

Nejběžnějším produktem cyklistických značek jsou cyklodresy. Castelli je samozřejmě ve své nabídce neopomenuli. Pro dámy si připravili hned čtyři různá provedení v různých barevných kombinacích – tmavě zelený cyklodres Gradient a k němu obdobný bílý, barevná veselá Primavera nebo tmavě modrý cyklodres s barevnými tvary Unlimited Jersey. Pánové mají větší výběr, a to hned z 21 položek. Na trhu jsou kupříkladu cyklodresy A Blocco, Grimpeur či Classifica. Zrovna cyklodres Classifica je jednoduchý, celý černý a ze 100% polyesteru. Nesmí chybět reflexní prvky (reflexní pruh v barvě dresu na zádech), postranní kapsy na zip a zadní kapsy (tři).

Cyklistika

K cyklodresu nesmí pochopitelně chybět ani cyklokalhoty, které se nabízí jak se šlemi, tak i bez nich. Se šlemi se nabízí například dámské Premio, které mají cyklovložku Progetto X2 Air Seamless, šli a gelové vložky. Zajisté se hodí na léto, jelikož se jedná o kraťasy.

Z funkčního prádla jsou v nabídce dvě tílka a dvě trika. Vše je v bílém provedení a s 3D síťovinou, která je ze 100% polyesteru. Jediný rozdíl je potom v teplotním rozsahu, do kterého se doporučují používat

Každá kategorie je jasná, ale co doplňky? Doplňkem se samozřejmě myslí cyklorukavice, konkrétně jejich šest druhů, a to Rosso Corsa, Competizione Glove, Unlimited LF Glove, Arenberg Gel 2, Arenberg Gel 2 Glove či Roso Corsa Espresso Glove. Výhodou rukavic Castelli je ochrana a opora středového nervu pomocí technologie CDS.