Investice, která se vyplatí

Investice, která se vyplatí


Jestliže patříte mezi zimomřivé spáče, pak budete potřebovat přikrývku, která v žádném případě nedovolí, aby k vám v noci pronikla zima. Jednou z možností, jak toho docílit, je peřina. Možná, že si teď vybavíte vzpomínku ze svého dětství, kdy jste trávili prázdniny u babičky na venkově a před očima se vám objeví obrovská koule, která se vás po celou noc snažila opustit.

péřové polštáře

  • Současná výroba je už o něčem docela jiném.
  • Moderní péřové přikrývky už toho nemají s těmi bývalými mnoho společného a rozdíl poznáte pouhým okem.

Pokud si zvolíte klasické rozměry, které jsou 140 x 200 cm, pak bude vaše přikrývka tvořena 24 odděleními, ve kterých je peří pevně uzavřeno. Výrobci ale nabízejí i možnost pořídit si takzvanou francouzskou přikrývku, jejíž rozměry jsou většinou 200 x 200 cm. I v tomto případě bude tvořena přikrývka 24 kostkami, jen budou o něco větší.

Péřové polštářky nepatří jen do ložnic

Možná, že vás napadne otázka, jestli se investice do péřových produktů vyplatí. Rozhodně ano, protože životnost péřových přikrývek i polštářů se pohybuje od 20 až do 30 let. Péřové polštáře můžete vybírat také v několika možných rozměrech. Klasikou jsou velikosti 50 x 70 70 x 90.

kompletní peřina

  • Péřový polštář ale nemusí být součástí pouze našeho lůžka.
  • Můžete si z něho vytvořit doplněk vaší sedací soupravy.
    • V tomto případě je vhodným rozměrem 40 x 40 cm.

Pak už stačí jen vybrat nějaký vhodný povlak, který by vám ladil s ostatním vybavením a můžete si udělat večer u televize pohodlí a příjemně relaxovat. Při nákupu nového vybavení do vaší ložnice je vždy lepší variantou zvolit si celý set. Péřové komplety mají především tu výhodu, že ušetříte finanční prostředky. Další výhodou je, že jsou vyrobené ze stejného materiálu. Máte tedy jistotu, že bude vše v dokonalém souladu. A z vaší ložnice se stane nejen příjemná relaxační zóna pro vaše tělo, ale také pro vaše oči.