Nákupy
Kde uplatníte bezpečnostní samolepicí etikety

Kde uplatníte bezpečnostní samolepicí etikety

Logistika

Potřebujete odeslat balík a mít jistotu, že se do něj někdo cestou „nepodíval“? U některých balíků je to docela snadné, dotyčný pouze odlepí stávající lepenku a nahradí ji jinou, a pokud vám odesílatel přímo před odesláním balíku zásilku nevyfotí, vlastně ani nevíte, jak byla a čím byla přelepená původně. Některé e-shopy mají vlastní lepicí pásku s reklamním nápisem, ale rozhodně ne všechny, navíc to jsou opět jen obyčejné lepicí pásky. Ta bezpečnostní vám jasně deklaruje, zda byla zásilka otevřena, či nikoli.

zásilka v krabici

Bezpečnostní zásilky

Posíláte-li např. Českou poštou nějakou drobnější a cennou, zejména listinnou zásilku, máte možnost využít bezpečnostní obálku. Další možností je pojistit docela obyčejnou obálku z papírového kartonu bezpečnostní samolepicí etiketou. Ta se v domácnosti hodí právě pro takovéto účely. Mohou to být např. i situace, kdy komunikujete s úřady, s dodavateli energií nebo se svým pronajímatelem, a potřebujete mít stoprocentní záruku, že zásilku nikdo jiný neotevře.

Stěhování

Mnoho spedičních firem pracuje na profesionální úrovni, ale nemusí to být všechny. Chcete-li mít opravdovou záruku před prozkoumáváním obsahu vašich věcí v krabicích, přelepujte je bezpečnostní samolepicí etiketou, týká se to hlavně cenností nebo předmětů, které jsou příliš intimní, jako je zabalené spodní prádlo, punčochy, obuv, kosmetika, hygienické potřeby atp.

kočka v krabici

Bezpečnostní plomba

Neoprávněné vniknutí do určitých prostor či využívání zařízení bez vašeho vědomí mohou způsobit i velmi vážné škody finančního či majetkového rozsahu, a nejvíce problematické bývají události, kdy nevíte, která osoba to provedla, a stěží se pak dopátráte pravdy. V určitých situacích pomáhá zabezpečit takováto místa plombou, někdy skutečně stačí jen plomba pomyslná, tedy taková, kterou lze snadno porušit, ale ta by pak jasně deklarovala zlý úmysl, který poměrně rychle odhalíte. Bezpečnostní samolepicí etikety jsou pro tyto účely ideální.