Pro ztracené domácí mazlíčky – www.psidetektiv.cz

Někdy byste svého domácího mazlíčka nejraději přetrhli. To, když vám udělá loužičku mimo misku s pískem nebo si brousí drápy o křeslo, koberec a mnoho dalšího, co vás vytočí. Ale představte si, že se vám ztratí. Že si to neumíte představit, vám by se to stát nemohlo? Přečtěte si na webových stránkách www.psidetektiv.cz nejrůznější příběhy, jak nečekaně a náhodou se pes, kočka nebo jiné zvíře zaběhne, zatoulá, ztratí nebo například papoušek uletí. Právě tyto stránky vám mohou s hledáním vašeho ztraceného nezbedníka pomoci. Máme tedy další možnost, jak svého zvířecího kamaráda nalézt.

kočka a pes

Samozřejmě vedle již klasických papírových letáků s fotem a popisem našeho mazlíčka na sloupech pouličního osvětlení a jiných viditelných místech. Jedná se o první Národní pátrací systém v Česku, neziskovou organizaci. Během minuty se informace o vašem ztraceném zvířeti dostane prostřednictvím e-mailů a SMS na sociální sítě, městským úřadům, starostům, policii, myslivcům, veterinářům, útulkům, zverimexům, psím organizacím a spolkům aj. K dispozici mají i pátrací letadlo. Bližší informace vám mohou podat také na zákaznické lince – 602 74 09 74. Sdílejte proto tyto webové stránky i s dalšími svými známými, nejen chovateli domácích mazlíčků.

papoušek šedý

A zde jeden příběh se šťastným koncem právě z těchto stránek za všechny. Jedněm páníčkům uletěl papoušek, kterého pak celý den hledali, ale nenašli. Druhý den se obrátili na Psího detektiva. Třetí den po veliké bouřce už nečekali, že by mohl papoušek přežít a že se s ním ještě shledají. Pán, který četl vylepený plakátek o ztraceném papouškovi, zbystřil a hned věděl, že papoušek, jehož uviděl na své zahradě, je právě onen hledaný. Šedý žako našel v jeho zahradě útočiště před bouří. Rád vlezl do klece, jež měl pán po svém papouškovi, protože ostatní ptáci v zahradě už začali na žaka dorážet. Jaká náhoda. A co teprve radostné shledání papouška s jeho páníčky. Určitě si každý dovede představit.