Úžasné ubytování Červená voda.

Představte si tu atmosféru. Je jaro. Ptáčci štěbetají, stromy obrůstají, tráva raší. Venku všechno tak nějak svátečně voní a vy, kteří zimu nesnášíte a byli jste celé měsíce zalezlí doma, se nyní už neskutečně těšíte na procházky pučící a rašící přírodou. Žádná zima, sníh a mráz, to prostě není nic pro vás, ale jarní počasí vás dostává doslova do kolen a už jste našlápnutí vyrazit. Milujete ty zelené výhledy, stráně a kopce, lesy, chcete se zbavit toho věčného městského ruchu, blázince, shonu, houfů lidí, tlačenic, prostě jen vy, rodina nebo přátelé, klid a pohoda v netknuté přírodě.

Apartmán

Pokud se v této kategorii rekreantů ocitáte, vězte, že pro vás máme už nachystané skvělé ubytování v Červené vodě Hpapartmany.cz v apartmánech, které disponují jedinečným výhledem do okolní krajiny. Můžete léčit své přepjaté nervy v poklidu místní pohodové atmosféry, vyrážet ne výlety do přilehlého okolí, relaxovat na terase s báječným výhledem, nebo si připravit, po krásné procházce v lesích, nějakou pochoutku v kompletně vybavené kuchyňce, kterou disponuje každý apartmán. Samozřejmostí je signál wifi, takže si nebudete ani připadat odřízli od životní reality, samostatné WC a všechny apartmány jsou opravdu po rekonstrukci moderně řešeny.

Červená voda

Kdyby se přeci jen hodně rozpršelo, navštivte lázně Velké Losiny, kde kromě útočiště před deštěm najdete i pohodu v podobě lázeňských procedur. Máte-li syny, určitě navštivte vojenské muzeum Králíky, tam se klukům bude zaručeně líbit a vydat se můžete i přes hranici, třeba na nákupy, do Polska. Prostě tady se nudit nebudete, ačkoli budete mimo největší turistický ruch, můžete volit z poklidných dnů s rodinou, kde si oddechnete od městského chaotického způsobu života a dnů, kdy vyrazíte na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Objednejte pobyt teď, zítra už nemusí být v termínu vaší naplánované dovolené volný.