V nejistém prostředí nabízíme jistou splátku

Půjčku, kterou potřebujete pro účely podnikání, když rozšiřujete své obchodní aktivity, si sjednejte u nás! Nebankovní hypotéky bez registru jsou velmi přívětivé a nabízejí nejen nízké úrokové sazby, ale i celou řadu dalších výhod.

Výhody půjčky:

– rychlé vyřízení,
– neúčelovost půjčky,
– nízká úroková sazba,
– pevná výše úroku,
– možnost mimořádných splátek,
– pohodlné vyřízení.

matematický výpočet

Po dodání potřebných podkladů a je třeba zmínit, že vyžadujeme jen ty nejnutnější, nebudete muset dlouho čekat na zprávu, zda vám byl úvěr schválen. Je běžnou praxí, že se vám peníze objeví na vašem bankovním účtu už druhý den. Poskytnuté finanční prostředky použijete pro své podnikatelské aktivity, avšak nemusíte dokládat jednotlivé čerpání částek ani účel jejich použití. Pro námi nabízené půjčky jsou sjednávány velmi nízké úrokové sazby, které začínají už na hodnotách okolo tří procent, což je často méně, než nabízí celá řada renomovaných bankovních ústavů. Záleží nám na tom, abychom obstáli v silném konkurenčním prostředí, a proto se našim klientům snažíme nabídnout vždy více výhod. Výši splátky a úrokovou sazbu, kterou odsouhlasíte podpisem úvěrové smlouvy, vám nebudeme měnit po celou dobu splácení. Navíc vám dáváme možnost předčasného splacení zbývající dlužné částky.

moderní interiér

Žádost o úvěr můžete podat z pohodlí vašeho domova a většinu dokladů můžete zaslat online. Není třeba několik návštěv ani schůzek s našimi poradci. Náš poradce vám však bude kdykoliv k dispozici a to ihned, jakmile vyplníte kontaktní formulář. Pomůže vám se zpracováním žádosti a zodpoví veškeré vaše dotazy. Obratem vám zašle i předběžnou a nezávaznou kalkulaci vašeho úvěru, která bude zpracována přesně podle vašich potřeb a tak, aby se vám půjčka pohodlně splácela. Už nemusíte čekat a otálet s vyplněním kontaktního formuláře, zašlete svůj požadavek ještě dnes!