Z obalů na mobil Samsung vítězí flipová pouzdra

Na Internetu proběhlo již několik anket, v nichž uživatelé mobilních telefonů hlasovali na téma krytů a pouzder na nejrůznější typy smartphonů. Výsledky anketních otázek byly velmi podobné a podle očekávání ani příliš nepřekvapily. Poměrně početnou skupinu tvoří ti, co svůj telefon používají tak, jak byl vyroben – bez krytu. Jednak vynikne jeho celistvý tvar, což mnoha lidem vyhovuje, a pak jej máte připravený k okamžitému využití. To je ovšem jen jedna strana mince, většina prodávaných přístrojů je totiž poměrně křehkých, nejsou natolik odolné, aby ustály bez úhony pád na zem, nebo časté vysouvání z kabelky či z batohu. A což teprve výlety do přírody, kempování, cestování na dlouhé vzdálenosti a pobyt na dovolené.

Mezi ochrannými prostředky pro mobilní telefony jednoznačně zvítězila flipová pouzdra.

focení s telefonem Samsun

Výhody flipového pouzdra

Je nejhezčí – bezpochyby vítězí z estetického hlediska. Připomíná tvar knihy, působí elegantně, ať už zvolíte jakoukoli barvu nebo vzor. Navíc je v této kategorii obrovský výběr a flipová pouzdra patří i z hlediska technického provedení k těm nejkvalitnějším.

Dokonalá ochrana před škrábanci – mobil je uzavřen z přední i zadní strany a některé se vyrábí i se silikonovou vložkou, která chrání boky přístroje. Je tedy ze všech stran zabezpečen proti poškrábání.

flipové pouzdro na mobil

Dobrá ochrana před pádem na zem – bohužel žádné pouzdro nezabrání otřesům, jež mají neblahý vliv na elektronické obvody, proto bychom měli nejen u mobilu, ale u jakéhokoli spotřebiče dbát na to, aby nedopadl na zem z větší výšky. Flipový obal na mobil Samsung je však v tomto ohledu zabezpečení před otřesy asi nejúčinnější.

Uděláte z něj stojánek – zadní část je uzpůsobena tak, že ji lze ohnout a vytvořit ve vodorovné poloze stojánek. Takto lze pohodlně pracovat s celým displejem, což oceníte např. při navigaci, při čtení knih, surfování na Internetu, používání map v terénu atd.