Venčení psů

Tuto aktivitu jistě nemusíme blíže představovat. Vezmete obojek a Váš miláček ihned začne zbrkle pobíhat a jančit, protože zjistil, že se půjde ven. Existuje velmi malé množství psů, kteří nemají venčení rádi. Většinou se ale jedná o starší psy, kteří jsou na tom již zdravotně hůře nebo velmi líní psi.
výmarský ohař

Pokud doma nemáte pejska, tak nemusíte být smutní. Jestliže si ho z nějakého důvodu nemůžete pořídit, tak na světě existují útulky, ve kterých je bohužel pejsků hodně. Pokud se rozhodnete, že byste rádi vyvenčili nějaké zvířátka, tak je můžete potěšit Vaší návštěvou .
štěně jezevčíka

Bohužel se ve světě nebo ve Vašem městě (či ve Vašem okolí) zatoulá hodně zvířátek každý rok. Ti se poté umisťují do útulků, ve kterých čekají na své majitele nebo na majitele nové. Mezitím se o ně můžete starat i Vy a nějak jim pomáhat. Pomáhat můžete například tak, že sem přijdete a pár z nich vyvenčíte. Určitě si s nimi užijete zábavu, protože jsou velice často pouze zavření v kotci a potřebují se „vyblbnout“ venku na čerstvém vzduchu, kde kolem sebe nemají pouze 4 stěny, boudu a misky. Tato aktivita Vás nic nestojí. Pouze benzín nebo naftu, pokud se od Vás toto místo nachází dále. Můžete si sem však vyjet i na kole. Jistě si ho budete moci schovat v areálu po dobu venčení.

Co Vám to může přinést? Určitě zážitek na celý život, který můžete opakovat kolikrát chcete. Dále budete mít pocit, že jste udělali něco dobrého. Majitelé totiž nemohou stíhat se o všechny zvířátka postarat a zároveň je vyvenčit, takže jistě velice pomůžete, pokud se rozhodnete se zde zastavit.

Jak můžete více pomoc? Pokud je nepříznivé počasí, kdy se nehodí venku pobíhat se psy, tak jim můžete pomoc s čištěním kotců, doplňováním jídla a pití. Dále můžete být společností pro ně. Pokud máte tu možnost, tak můžete dovézt jídlo (je lepší se předem zeptat jaké). Dále se vždy hodí deky, hračky a pamlsky.