Víte co vaše žena opravdu chce?

Víte co ženy chtějí? 

Tohle téma můžeme rozebírat do toho nejpodrobnějšího detailu, ale kolikrát se k závěru ani nedostaneme. Protože každá žena je jiná a každá má taky své představy. A proto muži musí svou ženu stále poznávat a vědět co své ženě udělá dobře a nebo čím jí naopak rozčílí. Můžeme si sepsat bod po bodu co žena chce nebo potřebuje. Ale vždycky je nejlepší se jí na to zeptat. Pokud vám na to samozřejmě odpoví. Spousta žen se o tom nechce bavit. Nebo určitý počet žen na vás nevybalí, že potřebuje spoustu sexu, nebo sexuální praktiky, které by chtěla vyzkoušet. Jelikož se spoustu žen stydí, ale to samé mají i muži. 

ženy

Přesuneme se tedy k faktu, po čem ŽENA touží. 

Tak určitě touží po tom, aby jste jí měli rádi takovou jaká je. Naslouchání ženě je taky podstatné a můžete se dozvědět plno důležitých věcí. Touží taky po vzájemné komunikaci, kdy budete poslouchat a argumentovat s ní. Bude ráda když po vašem rozhovoru si z něj něco i odnesete. V takových chvílích by jste ženu měli poslouchat a neskákat jí do řeči, jinak u vás jisto jistě nastane tichá domácnost, v horším případě celibát?:D 

nádobí

Každá žena touží po obětí. Protože když se jí něco stane a potřebuje utěšit, neexistuje nic lepšího než být v objetí svého nejbližší osoby. Taky touží potom aby muži byli jasnovědci a věděli co vlastně jeho milující potřebuje nebo co zrovna chce. Ale pokud svou ženu dobře znáte, tak to pro vás opravdu nebude problém a dáte jí i tak najevo jak je pro vás důležitá a že do vašeho vztahu investujete opravdové maximum co můžete. Protože když si dva rozumí, všechno klape tak jak má a nevznikají zbytečné rozepře kvůli špinavé ponožce na zemi v ložnici. Toužit může i o jednoduché věci, které po vás chce a které jsou opravdu zvládnutelné, jako například dávat dolů záchodové prkénko, vyčistit umyvadlo po holení, kde fousy jsou opravdu všude, odnést si hrnek z konferenčního stolku a nebo dát nádobí do myčky. Jsou to prkotiny, ale spoustu těchto věcí ženy štve a touží potom aby se to jejich milovaná polovička naučila. 

Jak vidíte je toho hodně a ještě toho více bude, nejdůležitější je ženě naslouchat, podporovat jí a dávat jí najevo vaší lásku a že oni opravdu stojíte.